KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218009
nr 1621 8009
Einar Norelius
(1900-1985), Sverige
Etsning, "Snäcka". Signerad. Bildmått: 12x14 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Einar Norelius, född 1900 i Falun, död 1985, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:07:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Einar Norelius
Läs mer om Einar Norelius